Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-18, 20:37   #2447
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A to możliwe, że teraz się coś pozmieniało w tych szkołach. Ja szłam "starym" trybem. Ja też zawsze łapałam wszystkie możliwe zastępstwa, bo $$$ [emoji14] najlepsze są te, o których dowiadywałam się o 22 poprzedniego dnia, z przedmiotu którego nie miałam nawet na swoich studiach. A jako student dziwiłam się, co ci wykładowcy tacy zagubieni czasem
Ogólnie dydaktyka nigdy mnie nie pociągała i uważam to za ogromną wadę polskiego systemu, że nie da się tego rozdzielić od nauki. I że trzeba dzielić swoją uwagę i energię na milion spraw, projektów, zajęć dydaktycznych, publikacji, żeby godnie zarobić, a gdzie w tym wszystkim jeszcze czas na badania własne. Dlatego uczelnia to nie miejsce dla mnie.
cóż... im dłużej robię ten doktorat tym bardziej skłaniam się ku opcji, że obrona i narka. albo przemysł, albo post-doc gdzieś za granicą w jakimś fajnym miejscu. za bardzo cenię swoje zdrowie psychiczne i życie prywatne, żeby zostawać na jakiejkolwiek polskiej uczelni
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując