Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-09, 21:34   #207
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Też bardzo ogólnie piszę jeśli o sprawy osobiste chodzi czy pracę. Dużo rzeczy zachowuje dla siebie, bo po szczegółach ktoś mógłby się domyślić.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Naprawdę miło czytać jak lubisz swoją pracę[emoji4]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Kurcze jakby u nas tak było musiałabym zrobić podobnie... zależy jaką się ma pracę, ale nie zdecydowałabym się ryzykować dla kasy ...

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Mam wszystkie zęby mądrości. Górne całe, dolne trochę wyszły. Jeden.górny zaczyna się kwalifikować do wyrwania, bo ma dziurkę, ale mam je naprawdę długo i rosną też długo.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
A no właśnie niestety. Ale trudno się mówi
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
U mnie jednak dziś 1 dc ale początek 2020 będzie mój [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja z tobą atakuje 2020 rok nie na zmiłuj.
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Byłam [emoji4] Jest pęcherzyk 5 mm w macicy. Założyła mi kartę ciąży, zleciła wszystkie badania. Mimo dobrego progesteronu kazała brać luteinę bo poprzednio był wypadek. Mam też przyjaciela po poprzedniej stymulacji cyklu a mianowicie 4cm torbiel na prawym jajniku... Umówiłam się teraz na 24 po świętach na sprawdzenie serduszka. Do tego czasu postaram się zrobić wszystkie badania. Także w sumie się cieszę, że poszłam bo w środę byłam umówiona tylko na usg i dalej bym się stresowała. A tak wiem na czym stoję. W razie plamień lub w święta mam jechać na IP. No i CZAS... Teraz już tylko czekam na serduszko....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiesci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja bym sama nic nie brała, nawet jak mi kardiolog kazał magnez brać to pytałam gin. Dla świętego spokoju [emoji4]

Dziewczyny jak myślicie: alkohol na chrzcinach tak czy nie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja też na nie. To święto dziecka. Chyba, że u ciebie umieja pić symbolicznie.
Ale też wiem, że np u mnie gdyby był alko to mocno zakrapiana impreza byłaby. A wolałabym skupić się w ten dzień na dziecku.




W ogóle ostatnie dwa dni to jeden wielki dramat. Już nawet nie wiem jak mam to określić. Czuję się taka mała. I Juz nawet nie mam sily ryczeć z bezsilności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora