Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-03, 10:14   #3579
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Fenris pisałas że NF jest zbyt ziemisty to ja mam odlewke Jousset Find Me in The Dark no coż powąchałam najpierw z atomka i mnie podbiło poźniej psikłam na nadgarstek... i to był błąd. Nigdy ale to nigdy nie wąchałam takiego smrodziela, musiałam szybko iść szorować nadgarstek a i tak zapach nie do końca się zmył i nadal dawał o sobie znać poźniej jakby troche się osłodził. To jest taka mokra ziemia z domieszką czegos zgniłego sama nawet nie wiem jak to opisać. Moja trauma do końca życia.
Ha ha Świetna nazwa (Find Me in The Dark). To ja tak miałam z This is Her Zadig & Voltaire, Jeux de Peau Lutensa i She Wood Velvet Forest Wood. W sumie Clean Shower Fresh Clean też jest dla mnie nie do przejścia. Nie jestem w stanie tego wąchać, kompletnie ze mną nie grają.
Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Mam również odlewke Bezu i Agrestu niestety na mnie czuć tylko sfermentowane wino, The Gate Memories zapach wiśni podbity tytoniem(nie wachałam jeszcze), Jo Malone Green Almond & Redcurrant bajka są piękne już wiem że chce flakon
To Bez i Agrest to coś dla mnie, uwielbiam winne zapachy. Tego Malone też bym chciała poznać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując