Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 08:22   #856
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hej
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wniosek? Warto czekać na okazję


Kilka dni temu zamówiłam spodnie na stronie nike, dopiero dziś w potwierdzeniu doczytałam, że wysyłka około 21.05...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zamawiałam 12/04 młodemu buty, po kontakcie mailowym udało się ustalić, że "przewidywany termin dostawy do 06.05." - na szczescie zamowienie dotarło wcześniej tj. 27/04 UPSem
Dodam, że etykieta do zamówienia została wygenerowana w Belgii a wysyłka bvła z Niemiec
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Po ogromnej stracie, od której minął miesiąc, kupiłam dwa....Załącznik 7716179Załącznik 7716180
jakie kochane

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

wiedziałyscie, że drogerie natura mają marki premium?
https://www.drogerienatura.pl/marki-premium
Tak jak lubiłam naturę stacjonarnie (teraz mam dużo dalej do drogerii i wlasciwie już do niej nie zagladam) tak online to ogromna katastrofa i nigdy juz nic nie zamowie miesiac sie z nimi przekomarzalam o wysylke zamowienia- ostatecznie olali mnie i anulowali zamówienie (powod-wg nich brak na stanie jednego produktu z mojego zamówienia- ktory online nadal byl dostepny i do dzis jest). Dobrze ze wzielam za pobraniem, ale niesmak do zakupow online pozostal..
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora