Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-14, 15:16   #62
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

To teraz ja bardzo, bardzo proszę o poradę!

Mam skórę tłustą, trądzikową (więc w pakiecie z suchymi skórkami od punktowych wysuszaczy), bardzo skłonną do zapychania, z bliznami po trądziku. Dodatkowo jasna z raczej żółtym odcieniem. Wcześniej już miałam swój idealny podkład - Rimmel Lasting finish Nude w odcieniu 100 ivory - ale został własnie wycofany (i jego czerwony brat w ogóle mi nie odpowiada) I teraz w czym tkwi problem - tamten podkład był trwały i matowy, ale jednocześnie nie zastygał na skorupę, więc nie podkreślał nierówności skóry (blizny!), skórek i strupków, i po kilku godzinach dało się go odcisnąć bibułką i "przyklepać"
No i własnie typowo matujące podkłady long lasting, które tak wysychają, totalnie mi się nie sprawdzają, bo podkreślają fakturę skóry i dramatycznie warzą się w strefie T - np. Max Factor Facefinity 3in1 czy Loreal Infallible Matte (tu dodatkowo najjaśniejszy odcień jest świńsko różowy).
Równie tak jak Rimmel, odpowiadałby mi Catrice HD 010, ale ZAPYCHA
Miałam jeszcze Healthy Mix 51, i byłby cudowny, tylko po dwóch godzinach świecę się jak wysmarowana olejem
Przedział cenowy raczej drogeryjny, max do 70-80 zł mogę dać.
Ktoś coś poradzi...?
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2017-05-14 o 16:13
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując