Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-18, 16:14   #2321
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też najbardziej podoba mi się zestaw z marynarką. Długa marynarka + mini albo krótkie spodenki to jest zestawienie typowe dla FG, które nawet Kibbe podał jako przykład w swoim opisie w książce (niby już teraz te rekomendacje nie są aktualne, bo mamy inne materiały i tak dalej, ale to nie znaczy, że wszystkie zalecenia z książki są bez sensu).

Co do grzywki, to chyba jesteś tą osobą, u której zmienia ona bardzo dużo w odbiorze twarzy. Wydaje mi się że przesuwa Twoją "aurę" w stronę bardziej dziewczęcą, a bez grzywki wychodził bardziej retro aspekt Twojej urody. Oba mi się zresztą podobają.

Buty nie w moim stylu, ale nie odstają moim zdaniem kolorystycznie. O wiele gorzej wychodzi zestawienie jasne ubranie i czarne buty.
Dziękuję Właśnie to połączenie marynarka+krótka spódniczka podpatrzyłam gdzieś jako stylówka dla FG i bardzo fajnie się w takim połączeniu czuję Co do odbioru twarzy to w sumie ciekawe, że taka mała rzecz, a jak dużo zmienia w odbiorze
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora