Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-15, 18:47   #5229
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Wysoka Blondynko-Utknęłam na Biochemiii Chcem żel hialuronowy(do twarzy) hialuronowy z panthenolem(na ramiona)- miałam kiedyś taki podobny żel Sebamedu Clear Face dla trądzikowców tylko kosztował ponad 30zł za małą tubeczke), kusi mnie też zrobienie tego toniku migdałowego, ale najpierw kupię sobie hydrolat migdałowy,żeby sprawdzic czy nie jestem uczulona na migdałki(tak jak n.p. na kwas azelainowy po którym miałam masakrę na twarzy i ślady po tym co się po nim działo do dziś). Inne hydrolaty n.p. dla trądzikowców jak z zielonej herbaty i aloesowy też się wydaja fajne. Szkoda że nie ma tam nic do mycia(a jakoś zmywania olejemi mojej trądzikowej skóry sobie nie wyobrażam
Żel hialuronowy to mój zdecydowany faworyt
Nie wiem, czy hydrolat migdałowy da Ci rzeczywisty obraz ewentualnej reakcji skóry na kwas migdałowy... Jeżeli chodzi o hydrolaty, to ja kocham oczarowy, zapach jest absolutnie cudwony...

Ja myję twarz najczęściej żelem do higieny intymnej z Lirene (z lukrecją). Ładnie, słodko pachnie.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora