Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-31, 09:48   #2533
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Ja zamawiam świece z PW od stycznia tego roku i zawsze wszystko szybko dostawałam, kwestia 2-3 dni. Coś mi sie obiło o uszy, że długo sie u nich czeka na zamówienia, ale to było dawno - teraz wszystko ślą bardzo szybko. Teraz robiłam zamówienie 27.08, a wczoraj juz odebrałam paczkę. W dodatku są bardzo mili i pomocni, i zawsze dają gratisy. Żeby nie było - to nie żadna kryptoreklama.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez uwielbiam PW i Julitkę sa mega pomocni i zyczliwi a jeszcze ich przesylki sa teraz mega szybkie wiec ideal ale mogliby strone zmienic bo juz outdated troche no i maja duzo brakow na magazynie

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Udało mi się kliknąć wszystko, co chciałam z rabatem 31% można iść spać


Wysłane z iPhone'a [emoji519]
ja kilknelam wczoraj, jeden procent juz mi nie stanowi roznicy ale, dzisiaj jeszcze tam zerkam i pcham cos do koszyka


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jednak pod względem szybkości wysyłek MŚ jest nadal nie do przebicia, wysyłają z prędkością światła. PW rzeczywiście bardzo pomocni i zawsze coś dorzucą[emoji16]
Nie lubimy się chyba z Zeaa[emoji17] Jak już coś mi się podoba, to móc wosku jest zerowa[emoji35]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Woski roznie mi pachna, 3/4 mialo moc ale jak juz pisalam, swiece mi strasznie kopcily i czulam bardziej dym niz zapach i to mnie zniechecilo ale mam 4 swiece zeea z serii loff ( czyli te sloiki ) i jest rewela ! pieknie pachna, latwo sie rozpalaja cudo ! chyba jeszcze se dokupie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując