Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-11, 08:48   #1129
nkolodii
Raczkowanie
 
Avatar nkolodii
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez Kasia10111981 Pokaż wiadomość
Witam sie z kawusią. Kochana ja też o t samo pytałam kilka dni temu.Jak to jest z tym wybijaniem się.Kachula napisała mi że opuchlizna schodzi , od góry maleją trochę nie są pękate jak zaraz po op.ale w obwodzie wybijają się(pewnie mięsień puszcza). I u mnie już trochę zmiękły.Tu gdzie sutki to już miękko jest i dookoła generalnie też ale w środu twardawo Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć... I u mnie prawa pierś jest bardziej na górze pękata niż lewa.Może prawy mięsień mocniejszy jest??
Kochana ale u mnie tak obrazu bylo; (nawet mam jak leżę w bandaże w szpitalu zwróciłam uwagę ze mam prawy balon a lewy mniejszy. .mięśnie żebym puszczał jeszcze zawszczesnie .

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez michasiax Pokaż wiadomość
Witam. Ja jestem 3 mieś po operacji. po zejściu opuchlizny one faktycznie juz nie są tak wysoko. Wyglądają jak naturalne ale bardzo jędrne piersi. Do 1,5 mieś obwód zwiększył mi się o 2 czy 3 cm i juz cały czas jest tak samo.

Wysłane z mojego GT-N7100
Dzięki Kochana za odpowiedz,będę obserwować
__________________
475cc anatomy eurosylikony,31.03.2014.C ZECHY L.P. wygliąda na to że poprawka.
nkolodii jest offline Zgłoś do moderatora