Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Nasz nowy dom" - pomoc potrzebującym, czy odpowiednik "szlacheckiej paczki"?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-16, 08:56   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Nasz nowy dom" - pomoc potrzebującym, czy odpowiednik "szlacheckiej paczki"?

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Według mnie pomoc nie jest niczym złym, o ile oczywiście jest udzielana odpowiednim osobą. Ja z kolei nie rozumiem tej zawiści względem osób, którym pomocy udzielono. W miejscowości niedaleko mojej był kiedyś nagrywany program Nasz Nowy Dom. Po miesiącu od ukończenia remontu sąsiedzi zdewastowali elewację domu który był remontowany. Widać bolało kogoś, że zrobiono coś dobrego dla kogoś innego.. no bo przeciez dlaczego dostał to Xiński a nie ja...

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



Na pewno zapewnienie godnych warunków do życia.
Okropne. Niektórzy ludzie to idioci, po prostu. Można się z czymś nie zgadzać, mieć swoje zdanie na temat jakiejś rodziny, ale niszczyć?

To samo zdarzyło się w Szczytnie, gdzie zdewastowano fasadę bloku wielorodzinnego, w którym mieszkała matka z córkami, której wyremontowano malutkie mieszkanie. Tam się w ogóle cała aferka rozkręciła z MOPS w tle:
https://natemat.pl/223309,zadzwonil-...ncie-tego-domu

Co do zapewnienia godnych warunków życia - zgadzam się. Każdy w XXI w. powinien mieć dostęp do bieżącej wody i łazienkę. I pod tym względem bardzo popieram i rozumiem, że trzeba pomóc ludziom, którzy nawet tego nie mają.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-10-16 o 08:59
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując