Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocham Cię, ale nie wiem czy chcę z Tobą być
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-02, 09:56   #19
Evex29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 17
Dot.: Kocham Cię, ale nie wiem czy chcę z Tobą być

Tego ja się domyślałam już od jakiegoś czasu. Nie mam żalu o to, że on mnie przestał kochać. Nikt nie ma wpływu na własne uczucia. Boli mnie najbardziej to zwodzenie, trzymanie w niepewności, dawanie nadzei. Boli mnie to, że ktoś siedział przy mnie , przytulał mnie, jednosczeniśnie wiedząc , że nie chce ze mną być. To wszystko mogło skończyć się już 3 tygodnie temu. Proponowałam rozstanie nieraz. Mógł zaoszczędzić mi bólu. Teraz muszę godzić się z tym na nowo. Jak nieodzywałam się to pisał i przypominał o sobie. Po co ? Tylko i wyłącznie to mnie boli. Ktoś się mną po prostu zabawił. Do momentu aż było komfortowo to był. On tą samą pracę miał odkąd go poznałam, ta sama praca przez pierwsze pół roku pozwalała mu przyjeżdżać do mnie codziennie do zrzygania. ... Ja dokonale wiem, że to jest wymówka. On na wszystko miał wymówkę.
Jestem zła na siebie, bo wczoraj jak dostałam od niego wiadomośc byłam pijana. Zaczęłam mu wypisywać, że mnie nigdy nie kochał, że jest gówniarzem i teraz tego trochę żałuje. Nie potrafiłam się opanować.
Nie poznaje własnej twarzy w lustrze...
Evex29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując