Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-30, 09:49   #2943
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Bry [emoji477] zbolały wtorek, już wczoraj poszłam spać z okropnym bólem. Chciałabym sobie powiedzieć, że to od pogody i takie tam bla, bla... Ale pogoda jest niezmienna i tyle. Do tego wieczorami mam już lodownie w mieszkaniu [emoji51] a im bardziej mnie coś boli, to tym bardziej jest mi zimno.
Dziś za oknem cieplutko i słonecznie. Ogarnę tarasso i trochę chatę. Mam wczesny podwieczorek w babskim gronie. Będzie miło. Zrobię jednak tylko galaretkę z bitą śmietaną (jak mi się ubije) i ze świeżymi malinami.

Bell, czy to na pewno Ty? [emoji16] Piękny, delikatny kolor [emoji106]

Ja nie mam klasycznych zmarszczek, jedynie pod samą dolną powieką skóra jest taka lekko pognieciona. Mam jakieś tam dwa kremy pod oczy, ale używam jak mi się przypomni. Codziennie smaruję pod oczami normalnymi kremami, czy olejami, które nie mają ewidentnych przeciwwskazań do używania pod oczami: tłustymi, odżywczymi. Tak lubię.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2023-05-30 o 09:50
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora