Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-24, 22:02   #716
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jak będziecie kupować, to zwróćcie uwagę na sposób zapakowania tego cuda do wysyłki, bo to nie może mieć styczności z metalem żadnym

a może napiszcie na jakimś forum miasta czy coś ? to cholerstwo tak się rozrasta, że trzeba to porozdawać

ja dostałam grzybka wielkości 1/4 małego paznokcia, dosłownie takie malutkie coś, po tygodniu mi się w ten malutki słoiczek nie mieścił

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



pogięło ich ?

niech nie przesadzają, podziękowania swoją drogą ale on przecież pracuje ! choćby był nie wiem jak fajnym gościem, to i tak łapie hajs za to co robi, tym bardziej w prywatnej szkole....

żal

nie...on jest po prostu bardzo dobrym profesorem. Gościem wcale nie jest miłym... I on już swoje zarabia za to,że dobrze uczy...Ale już pokłóciłam się z koleżankami o to... Tatusiowie mają firmy to dla nich 200 zł to jak 2 zł... Jestem wściekła.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Brak mi słów.. To prawie 3 tygodnie są... Moja znajoma była 10 dni na uderzeniówce dodatkowo ciagle pije alkohol bo powiedziała, że musi powiedziałąm, że to już pod żulostwo podpada



Wycieczke? To chyba nieźle mu daliście popalić przez te 3 lata,że go na wakacje wysłacie U nas wychowawczyni dostala zegarek...

Ludzie z klasy mówią,że "zasługuje i kocha podróżować" i ,że taka to szkoła,że dają takie prezenty. No nie wiem...Dla mnie 200 zł to o wiele za dużo... Ale może jestem dziwna
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora