Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-28, 13:21   #1567
arancja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Czy warto wziąć tabletkę po?

Hej,

Wczoraj przed godziną 21 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, jednak kiedy doszedł we mnie odczekał jeszcze około minuty i po wyciągnięciu penisa okazało się, że prezerwatywa się zsunęła. Nie została ona głęboko, lecz była przy samym wejściu do pochwy. Sprawdziliśmy, że sperma znajdowała się w zbiorniczku prezerwatywy. Nie jestem pewna, czy coś mogło się z prezerwatywy "wylać".. Byłam wczoraj w 7 dniu cyklu (dzień wcześniej skończyła mi się miesiączka), jednak ostatnie moje cykle nie są zbyt regularne (ostatnie 3 miesiące: 25 dni, 29 dni, 24 dni). Aplikacja kalendarzyka pokazuje mi, że dziś już mam dni płodne, jednak nie czuje aby tak było, gdyż praktycznie w ogóle nie mam śluzu. Zakupiłam już tabletkę 72 godziny po, lecz zastanawiam się czy jest sens ją brać? Logika podpowiada mi, że ryzyko ciąży jest małe, ale już sama nie wiem. Obawiam się rozregulowania gospodarki hormonalnej po tej tabletce. Proszę o poradę.
arancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując