Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-28, 16:29   #1569
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy warto wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez arancja Pokaż wiadomość
Hej,

Wczoraj przed godziną 21 uprawiałam seks z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, jednak kiedy doszedł we mnie odczekał jeszcze około minuty i po wyciągnięciu penisa okazało się, że prezerwatywa się zsunęła. Nie została ona głęboko, lecz była przy samym wejściu do pochwy. Sprawdziliśmy, że sperma znajdowała się w zbiorniczku prezerwatywy. Nie jestem pewna, czy coś mogło się z prezerwatywy "wylać".. Byłam wczoraj w 7 dniu cyklu (dzień wcześniej skończyła mi się miesiączka), jednak ostatnie moje cykle nie są zbyt regularne (ostatnie 3 miesiące: 25 dni, 29 dni, 24 dni). Aplikacja kalendarzyka pokazuje mi, że dziś już mam dni płodne, jednak nie czuje aby tak było, gdyż praktycznie w ogóle nie mam śluzu. Zakupiłam już tabletkę 72 godziny po, lecz zastanawiam się czy jest sens ją brać? Logika podpowiada mi, że ryzyko ciąży jest małe, ale już sama nie wiem. Obawiam się rozregulowania gospodarki hormonalnej po tej tabletce. Proszę o poradę.
Byłam w takiej sytuacji i nie zdecydowałam się na tabletkę po. Wszystko zależy od Ciebie . Jeśli ma Ci to dać spokój, to dlaczego nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ollga095 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie na które w internecie ciężko szukać odpowiedzi że względu na różne opinie. Odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle, raz były one książkowe innym razem spóźniający się okres po 3, 4 tygodnie. 3 lata temu po wizycie u ginekologa otrzymałam luteinę na uregulowanie cyklu. Jakiś czas temu przeszłam mocne zapalenie pęcherza i dróg moczowych (ponad 50 zjedzonych tabletkę furaginy i innych na stany zapalne, przepisane przez lekarza). Po tym okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Jest kolejny cykl, dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. W przeddzień spodziewanej owulacji współżyłam z partnerem, użyliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła. Przed wytryskiem wyszedł na zewnątrz. Jednak zastanawiam się czy podczas gry wstępnej preejakulat mógł dostać się do pochwy i mogłam zajść w ciążę. Od kilku dni czuje ból podbrzusza i parcie na pęcherz a moja szyjka jest sucha ,średnio wysoko i delikatnie wchodzi do niej czubek palca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Nie wierzę, że ktoś zajdzie w ciążę z przeniesionego preejakulatu. Czekaj cierpliwie na okres. Dzisiejszy dzień się jeszcze nie skończył, a poza tym organizm to nie zegarek. Jeśli poprzedni cykl był rozregulowany, to ten tez może być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując