Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-28, 20:23   #1571
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Preejakulat a ciąża

Cytat:
Napisane przez Ollga095 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie na które w internecie ciężko szukać odpowiedzi że względu na różne opinie. Odkąd pamiętam miałam nieregularne cykle, raz były one książkowe innym razem spóźniający się okres po 3, 4 tygodnie. 3 lata temu po wizycie u ginekologa otrzymałam luteinę na uregulowanie cyklu. Jakiś czas temu przeszłam mocne zapalenie pęcherza i dróg moczowych (ponad 50 zjedzonych tabletkę furaginy i innych na stany zapalne, przepisane przez lekarza). Po tym okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Jest kolejny cykl, dziś powinnam dostać okres ale go nie ma. W przeddzień spodziewanej owulacji współżyłam z partnerem, użyliśmy prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła. Przed wytryskiem wyszedł na zewnątrz. Jednak zastanawiam się czy podczas gry wstępnej preejakulat mógł dostać się do pochwy i mogłam zajść w ciążę. Od kilku dni czuje ból podbrzusza i parcie na pęcherz a moja szyjka jest sucha ,średnio wysoko i delikatnie wchodzi do niej czubek palca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Może to być ponowne zapalenie pęcherza. Ja tak miałam, że zapalenia ciągle wracały, mimo wizyt u lekarza, antybiotyków i wszystkiego [emoji134]
Ciąża tu praktycznie niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując