Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-08, 07:34   #1578
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez turin12 Pokaż wiadomość
Hej,

chłopak doszedł w stosunku oralnym, po czym wytarliśmy spermę chusteczkami. Leżeliśmy ok. 12 minut po czym on dotknął palcem moich warg sromowych bo przez przypadek się zapomnieliśmy. Byłam w 4 dniu cyklu, miałam już bardzo skąpy okres. Jak tylko się zorientowaliśmy, że nie umyliśmy rąk, szybko przestaliśmy. Na początku byłam spokojna, bo pomyślałam, że nie ma szans na ciążę, bo po pierwsze twierdził, że ta ręka nie miała kontaktu ze spermą, a dwa że to tylko wargi sromowe i plemniki na pewno już nie żyły, poza tym i tak pewnie już je wtarł w łóżko.
No ale. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu, moje cykle są raczej regularne, trwają ok. 30-31 dni i tak jak kalendarzyk mi pokazuje, tak często czuję, że owulacja jest właśnie w tym momencie. Ostatnio właśnie czułam ból prawego jajnika, zazwyczaj akurat czuję ból lewego, ale to nieważne, stwierdziłam, że to ok bo mam owulację i to normalne.
Jednak dzisiaj jak wyszłam na zakupy złapał mnie nagły i mocny ból podbrzusza. Wydawał się taki, jaki mam czasem tydzień przed miesiączką. Aż się przestraszyłam. Trzymał mnie około kilku minut, potem przeszedł i póki co nie wrócił. Od kilku dni non stop przelewa mi się coś w brzuchu i ciągle chce mi się spać (zazwyczaj tego nie doświadczam, jestem rannym ptaszkiem). Dwa dni temu było mi trochę niedobrze, ale stwierdziłam, że zaszkodziło mi jedzenie.
Oczywiście na wszystkich cudownych stronach są to objawy ciąży.

I dziewczyny, ja wiem... Nie ma ciąży z palca, ale jednak zawsze dyskutuje się w tematyce preejakulatu, a tu mogła być faktyczna sperma, z tym że odleżana już przez 10 min. Normalnie bym się tym nie przejmowała, ale ten ból brzucha mnie dość zestresował, chyba że to był ból owulacyjny, ale jego bardziej zawsze czuję jako kłucie po konkretnej stronie brzucha.

Umówię się do lekarza w tej sprawie, ale myślicie, że powinnam już się martwić? Domyślam się, że chyba 11 dni po fakcie jeszcze nie ma co robić testu ciążowego?
Ciąża jest niemożliwa. Plemniki poza odpowiednimi dla nich warunkami nie żyją długo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując