Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część ósma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 06:40   #24
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Wzruszające [emoji7]

Asiaczku, wszystko się powoli ułoży [emoji8]

Kocie, zdrówka dla Wojtka [emoji8]

My jutro wybywamy do Wrocławia [emoji813]️ Ciekawe, czy Miko wstanie tak wcześnie (musimy wyjechać ok 6)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo witam we Wrocławiu
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
I na miłym powitaniu kończy się to co dobre....

Wieczorem skoro byłam w domu to ja musiałam Mateusza usypiać. Leżeliśmy na łóżku, tuliliśmy się aż w końcu Iga się obudziła bo była głodna.
Mąż ją przyniósł do kamienia a Mateusz zaczął strasznie płakać, że nie damy jej mleka, że on się przytulał do piersi. Nie chciał do męża tylko mama i mama. W efekcie musiałam go trochę nosić na rękach, w końcu zasnął siedząc ze mną na balkonie 2 godziny po porze pójścia spać. W pewnym momencie tego wieczoru płakaliśmy wszyscy czworo:/. Potem Mati miał jeszcze pobudkę i strasznie płakał. Widziałam, że on to wszystko przeżywa. Najgorsze, że on nigdy nie chciał do męża na ręce, więc jeśli się w nocy obudzi a ja będę akurat z Igą to nie wyobrażam sobie tej histerii.
To wszystko jest takie trudne jedynym plusem jest to, że mała jest wyjątkowo grzeczna i płacze tylko gdy jest głodna.

Szczypta, udanego wyjazdu, odpoczywajcie

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Rób wszystko żeby go jednak nie nosić jeszcze. To niebezpieczne :/ musicie mu dużo siebie dawać, póki Iga nie potrzebuje Cię non stop, tylko do karmienia, spędzaj każda wolna chwilę z Mateuszem, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora