Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 15:31   #58
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
a buty ? nie wiem kompletnie jakiej firmy kupić kozaki na zimę aby były ciepłe (!) i trwałe, dosyć mam kupowania butów na jeden sezon i chodzi mi tu o firmy której kozaki można dostać tak do 300(~350)zł
Ja bym sie wybrała do TK Maxxa jesli masz w pobliżu. Można tam dostac naprawdę fajne buty w cenie często tylko odrobinę wyższej niż najnowsza kolekcja z Deichmanna.
Ja bym zwróciła uwagę na podeszwę - powinna być gruba, to moim zdaniem najlepsza izolacja w zimne dni.
No i raczej skórzane niż ze skaju

Ja na największe mrozy mam 2 pary martensów. Nie są może eleganckie ale są niezastąpione. W mega mrozy wkładam po prostu grubsze skarpety i nigdy mi stopy nie zmarzły, nawet przy -20 stopniach.


Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Ja zawsze jestem zadowolona z Ryłko - mają w dodatku często ocieplenie w środku. Wiem, że do jakości niektórzy mają wątpliwości, ale mnie nigdy nie zawiodły.
Mam botku Ryłko, fakt trzymają się dzielnie już chyba 4 sezon. Choć z początku myślałam, że nie będą szczególnie trwałe bo wykonane z cienkiej, jak mi się wydawało, skóry. I sa ocieplone wełną to też duży plus. Tylko producent popełnił błąd - podeszwa buta jest zbyt cienka przez co nie nadają się one na duże mrozy, pomimo ocieplenia.


Zresztą jak tak patrzę na swoje buty to przez ostatnich kilka lat wszystkie pary, które mi się rozwaliły były z Deichmanna
Resztę obuwia kupuję w w/w tk maxxie (najbardziej lubię Vagabondy, Buffalo, Josef Seibel ) ew Ryłko lub wspomniane martensy. I buty szybciej mi się nudzą niż je rozwalę.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując