Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-16, 17:25   #4993
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Pamiętam ten brzoskwiniowy czy tam morelowy A gdzie go widziałaś? Daj jakiej namiary
Allegro

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie sa te peelingi od lat normalnie dostepne, a w Stanach w ogole maja duzo bardziej rozbudowana pielegnacje. Chcialabym wyprobowac sztyfty myjace, mysle, ze to fajny gadzet na podroz.
No właśnie, co zniknie z Europy, nadal można dostać w Stanach
Tylko troszkę daleko
(Tak jak kiedyś można było kupić Vanilla Fields w każdej lepiej zaopatrzonej drogerii, a po zniknięciu tegoż produktu, nikt nie wiedział o co pytam i co chcę kupić)

Sztyft myjący? To brzmi bardzo interesująco.

A co do kosmetyków w podróży: uwielbiam mini produkty i praktyczne rozwiązania

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
One teraz cieszą się bardzo zła sława. Te drobinki są dość duże i powodują mnóstwo mikrouszkodzen na skórze. Znajoma kosmetyka bardzo je odradza. Częściowo dlatego zostały wycofane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mhm... jako że zawsze lubiłam peelingi z ostrymi drobinkami, nadal go kcem
Nawet z tą złą sławą
I jak już go będę miała, dam znać co się zadziało.
Po tym jak mi St. Ives zniknął sprzed oczu, długo szukałam czegoś o podobnym działaniu i nic. Wszystkie były dla mnie za słabe.
W końcu znalazłam odpowiednik o takiej 'mocy' - peeling z łupin orzecha włoskiego i peeling z pestek oliwek z ZSK.
Jeśli ktoś ma wrażliwą cerę albo nie lubi silnego tarcia, to fakt - nie polecam.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora