Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 10:43   #4791
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
To pewnie zależy jak się trafi Moja koleżanka rodziła niedawno na Żelaznej ale miała wykupioną położną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczymy jak to będzie [emoji6]. Od niedawna nie mogę się doczekać porodu, ale z powodu ciekawości, a nie tego, że już nie daje rady w ciąży, bo jest naprawdę dobrze[emoji846]
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
U mnie tez jeszcze nie ma porodów rodzinnych, mieszkam na Śląsku więc w okolicznych miastach wiem że niektóre szpitale przywrocily.

Wczoraj popołudniu pojechaliśmy na zakupy, trochę pochodzilismy i spuchly mi stopy a w zasadzie lewa najbardziej, A jak u Was dziewczyny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dobrze ogólnie[emoji846]. Zauważyłam tylko, że szybciej się męczę, no i jak np. kucam, czy klękam np. w ogródku jak coś robię albo wczoraj jak sprzątałam w szafkach to później wstać mi baaardzo ciężko i nogi bolą.. Ciekawe czy teraz już tak będzie, czy po prostu przez ostatnie 2 dni za bardzo się męczyłam..[emoji848]
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
U nas na razie poród bez osób towarzyszących. Na razie nie wyobrażam sobie tego.

U mnie dziś leniwie, przyjechalismy w końcu do rodziców a tutaj można odpocząć na ogrodzie, nie to co w bloku. Także muszę wykorzystać w pełni to dwa dni. Za tydzień jeszcze w Bieszczady i pewnie na tym skończą się nasze dłuższe wycieczki [emoji849]
Początkiem czerwca jedziemy odebrać wózek, już się nie mogę doczekać [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpoczywaj ile możesz [emoji846]. A gdzie w Bieszczady jedziecie? Nigdy nie byłam i nawet nie wiem jakie miejscowości się zaliczają do Bieszczad [emoji6].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora