Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-12, 20:57   #1692
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam 10 rzeczy: coś do kuchni, obroże świecące dla psa, opaski do mi bandów bo się szybko urywają, kapcie. Takie pierdoły ale trochę zapłaciłam. Zobaczymy co przyjdzie, kiedy i w jakim stanie.
Tym shopee jestem zainteresowana bo ludzie ciągle piszą że kupują tam a nie na ali. Zakupy też idą z chin, jak to wygląda?
Shopee to opłacało się dość mocno od otwarcia w październiku do 11 listopada, bo było wtedy mnóstwo kodów do wykorzystania, np. kupony na minus 5/10/20 zł gdy nazbierasz rzeczy za odpowiednio 10/20/40, do tego kupony od inpostu, a dodatkowo jeszcze niektóre sklepy miały do wykorzystania jakieś tam swoje zniżki i rabaty. Poza tym darmowa dostawa do paczkomatów albo kurierem bez względu na to, za ile zamówisz. Nie wiem jak będzie teraz, kiedy już się trochę rozreklamowali tu u nas w pl, być może już tak fajnie nie będzie
Większość rzeczy jest z Chin, ale można też znaleźć wiele polskich sklepów i sprzedawców, z normalnymi polskimi produktami, nawet ze spożywką typu kawa, orzechy różne itp.
Do mnie przesyłki (te z Chin) docierają po 10-12 dniach.

A co do Ali to słyszałam, że podpisują (Cainiao) nową umowę z pocztą, przez co przesyłki będą szły dużo szybciej
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując