Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-14, 08:25   #11
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko taki warsztatom -sama , gdybym miala wiecej czasu wolnego to moze bym korzystala.. Ale wydaje mi sie, ze twoja reklama i to "naucz sie robic sama paznokcie zelowe" jest zacheta dla tych, ktore mysla, ze stylizacja to jest banal. Mysle, ze sformulowane "Poglebiaj swoja wiedze o stylizacji paznokci i czerp ja od intsruktora i-nails" brzmialo by bardziej profesjonalnie..
Hm... Całkiem możliwe, jednak moje doświadczenie pokazuje właśnie drogę samodzielnego nauki Stylizacji Paznokci, jakby nie było osoby które kiedyś rozpoczynały historię z Przedłużaniem paznokci wymyślały same jak najlepiej to zrobić, i wtedy nie było żadnych kursów, i kto właśnie chciał ten wiedzę zgłębił sam, a niejednokrotnie sam wymyślał różne metody na ułatwienie sobie pracy, i ja jestem zdania że oczywiście kursy są mega ważne i na kursach można nauczyć się wszystkiego szybciej i od razu dokładniej, jednak samemu również można się tego nauczyć ale popełni się więcej błędów na początku
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując