Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 21:42   #5071
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam szczerze mówiąc wątpliwości czy to zniknie bo mam wyryte głęboko krew mi leciała podczas robienia. Włosy w tych miejscach nie rosną

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

[QUOTE=lukrecja890;5382727 5]Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragi

Domyślam się że nie jestem jedynym przypadkiem. Ja miałam to samo, czarny wpadający w granat taki jak więźniowie robią. Teraz mam czarny grafit ten niebieski minimalnie zbladł ale ja też się już do nich przyzwyczaiłam, ogólnie widać na zdjęciu sprzed kilku dni jak wyglądam teraz. Pokazywałam świeże zdjęcia w makijażu i bez makijażu kolorowego. Zaczęłam to malować bo mam dość. Współczuję
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora