Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-10, 09:52   #1809
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Poli, niefajna sytuacja dobrze, że wszystko będzie ogarnięte mimo wszystko
Jak szukałam swojej sukni, to w jednym salonie czułam się jak intruz. Niby panie były miłe, pomagały, ale czułam niechęć z ich strony. Mimo że sukienki były ładne, to chciałam stamtąd uciekać [emoji51]

Livia, pięknego dnia życzę [emoji173]️ bawcie się dobrze i wróć do nas z fotkami i relacją


Ja jestem tak zestresowana [emoji51] mamy mnóstwo jeszcze do ogarnięcia. Sporo ludzi się wykruszyło. Teraz jeszcze wyszła mała aferka, bo babcia wydzwania do mojej mamy, że nie zaprosiłam kuzynek i ciotek z ich strony, że to wstyd bla bla... Tylko ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie widzę sensu ich zapraszania 🤯
Dobrze, że moja druga babcia z którą mam lepszy kontakt nie ma takich pomysłów.

Moja mama mówi, że kiedyś tak po prostu było. Zapraszało się wszystkich jak leci, bo to rodzina. I spotkania właśnie były podczas wesel i pogrzebów.
A babcia jak to babcia, żyje jeszcze starymi czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojeeej, to jest temat rzeka. Nam też różni członkowie rodziny próbowali wciskać na wesele gości których my prawie nie znamy ale oni "chętnie by ich zaprosili". Zawsze mówiłam żeby sobie zrobili swoją imprezę i sobie zaproszą kogo chcą, a ta jest nasza i my decydujemy Ulegliśmy tylko w jednym przypadku rodzicom TŻ- chodziło tylko o dwie osoby więc już machnęłam ręką chociaż trochę mnie to wkurza że zaprosiliśmy kogoś wbrew sobie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Livia trzymam mocno kciuki za Wasz dzień
Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak wyglądałaś, pamiętam Twój próbny look i był zaje****y!
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując