Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-11, 16:01   #1825
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! U mnie dziś bardzo dobry nastrój bo zmierzam za godzinę na ostatnią przymiarkę, już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać

Mam też prośbę, bo niedługo mamy ustalić finalne menu weselne a tata mnie zestresował że będzie za mało jedzenia - oceńcie please czy taki rozkład posiłków jest ok czy coś trzeba dorzucić:

18:00 zupa i obiad
19:30 tort
22:00 pieczony udziec z ziemniakami i kapustą
02:00 żurek

Wesele mamy do godziny 4:00[COLOR="Silver"]
Ja to nigdy nie jestem jakoś mocno głodna na weselach

U nas będzie:

18:00 - obiad:
• zupa (rosół lub krem z białych warzyw - do wyboru)
• drugie (kurczak ze szpinakiem, puree ziemniaczane i miks sałat w sosie ogrodowym)
Zaraz po obiedzie - deser (panna cotta)
21:00 - kolacja (policzki wieprzowe z sosem z ciemnego słodu piwnego, puree ziemniaczane i miodowa marchewka)
• przed 00:00 - kulinarne show (płonąca szynka wieprzowa chutney z żurawiny i chrzanu)
• o 01:30 albo 02:00 (będzie to wynikało z obserwacji gości w trakcie) - bufet na ciepło (barszcz czerwony i pierogi z mięsem oraz z kapustą i grzybami)

i jeszcze tort koło 00:00.

+ zimne przekąski w liczbie 9, wiejski stół i słodki stół oraz ciasta.

Chyba starczy, jak myślicie?

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super [emoji7]
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół [emoji173]️ jak przyjechałam to się popłakałam [emoji23]

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki wieczór panieński brzmi cudownie super, że się dobrze bawiłaś! mój panieński jest jutro

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczyny, jak planujecie siedzieć lub siedzialyscie przy waszym stole? Sami PM czy ze świadkami? Znaliscie partnerów świadków?
Planujemy siedzieć ze świadkami. Moja świadkowa będzie ze swoim narzeczonym, a świadek najprawdopodobniej sam. Moją świadkową i jej narzeczonego znam ja i tż, a świadka znam tylko ja i tż. Świadkowie się nie znają.

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Daliśmy termin potwierdzenia przybycia do 23.06. Oprócz ludzi którzy od razu powiedzieli że będą to tylko jedna para dzwoniła [emoji28]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy tą samą datę potwierdzenia przybycia nam niektórzy już przy rozdawaniu zaproszeń potwierdzali, ale ja i tak sama się będę kontaktować, żeby się upewnić jak ta druga strona pierwsza się nie odezwie

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Przebij to: zgubiłam buty ślubne [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, padłam
LiviaVe piękne te kwiaty, tak kolorowo, no cudnie!

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Cześć, witam się już jako żona [emoji4]
Na razie po dwóch godzinach snu i przewożeniu wszystkich rzeczy, szykuje się na małą posiadówkę, żeby jeszcze jak najwięcej jedzenia upłynnić. [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego dla Was! jak znajdziesz chwilę napisz jak było!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując