Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Alergie i uczulenia a kosmetyki Avonu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-15, 13:18   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Alergie i uczulenia a kosmetyki Avonu

Cytat:
Napisane przez Szeri
A pomyslec, że dwa lata temu jak mi robili testy na co jestem uczulona to wyszło im, że na nic nie jestem...Czy to się tak zmieniło, czy po prostu testy były zbyt niedokładne...A może można dostać skłonności do alergii z powodu np. niedoborów czegoś? Sama nie wiem.. Grr...
Jeżeli chodzi o alergie na składniki kosmetyków to testów się nie przeprowadza. Leczenie polega na odstawieniu wszystkich kosmetyków jakie się używa,a następnie wprowadzanie ich z powrotem w celu znalezienia winowajcy. Generalnie na alergię na składniki kosmetyków nic nie poradzisz,nie ma żadnego środka jaki mógłby Cię odczulić. Myślę,że za kilkanaście lat alergie związane z kosmetykami będą bardzo poważnym problemem biorąc pod uwagę ilość kosmetyków jakie używamy oraz to co się do nich ładuje Najważniejszą rzeczą jest posiadanie wiedzy na temat składników kosmetyków,które są największymi alergenami i nie kupowanie takich oraz odstawianie kosmetyków,ktore wywołują wysypkę,pieczenie itp itd.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując