Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 09:27   #2750
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Bo Polska jest krajem kołtuństwa.
Nie mam nic przeciwko wartościom katolickim, pod warunkiem, że są wcielane w życie te prawdziwe, jak miłość do bliźniego, szacunek do wszystkich ludzi.
A nie wycieranie sobie gęby tymi wartościami i przypisywanie sobie z powodu bycia katolikiem wyższości nad wszystkimi inaczej myślącymi.
Poczytaj wypowiedzi tych ludzi:
http://wyborcza.pl/1,76842,8139133,T...d_krzyzem.html
Przecież to są właśnie "katolicy".

Dlaczego Jarosław Kaczyński, który ma taką moc, nie zrobi z tą aferą z krzyżem porządku, nie zaapeluje do ludzi o przeniesienie krzyża w odpowiednie miejsce, na cmentarz lub do kościoła? Dlaczego kościół umywa od tego ręce i nie rozstrzygnie tej kwestii? Dlaczego nie zorganizują tego razem z Kaczyńskim, przypuszczam też sporą częścią rządu, ktora chętnie przystałaby na to rozwiązanie? Bo zarówno Kaczyńskiemu, PiSowi i w dużym stopniu Kościołowi zależy na tym, żeby jeszcze nakręcać tę spiralę nienawisci i dzielić naród.


Akcja Ziobry z dr G zrobiona była skandalicznie, wyrokowanie przez ministra sprawiedliwości na konferencjach prasowych PRZED jakimkolwiek procesem, jeżeli tego nie rozumiesz, to zwyczajnie nie rozumiesz zasad rządzących cywilizowanym demokartycznym panstwem prawa.
Ja nie mam nic przeciwko katolicyzmowi o ile nie wpływa realnie na prawodawstwo kraju. Typu: blokowanie in vitro, religia katolicka w szkole, decydowanie księży o brzuchach i macicach kobiet, o prawach homoseksualistów... wymieniać można długo.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując