Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca za granicą - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-09, 20:36   #889
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą - ZBIORCZY

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8647668 8]21kasia21, prawieCudzoziemka, kaledonia,
dziękuję wam dziewczyny za takie odpowiedzi z tymi 20 tys mnie poniosło. 15 wystarczy w zupełności. Po prostu jedziemy pozniej na praktyki z erasmusa do Włoch i przydałoby się mieć więcej niż to stypendium, które oferują...


Z doświadczenia, ile wczesniej nalezy szukac sobie tam pracy?


Niemcy raczej odpadają, nie znamy języka. Koleżanki wspominały coś o... Islandii, ale to wydaje mi się być za drogą imprezą...[/QUOTE]

O Islandii, jako o kierunki emigracji jeszcze nie słyszałam

Jeśli chodzi o szukanie pracy to jest to różnie.
Są pracy sezonowe, np. stroiki świąteczne czy zbieranie borówek, na które nabór jest wcześniej. Niektóre oferty są z tygodnia na tydzień. Zależy od rodzaju pracy czy nawet i samej agencji.
Może spróbuj bezpośrednio aplikować do holenderskich agencji pracy, wtedy ominiesz jednego pośrednika- a to zawsze mniej strat finansowych Ja swojego czasu szukałam pracy tylko i wyłącznie w parze, więc było to nieco utrudnione, ale nie niemożliwe

prawieCudzoziemka, to widzę, że mogłybyśmy obie tutaj wiele napisać
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując