Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2016 cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-04, 20:31   #48
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Nie, nie, wada wzroku nie ma tu nic do rzeczy. Mam uszkodzony jeden z nerwów wzrokowych. Skutkiem tego jest widzenie podwójne gdy patrzę w bok. Na chwilę obecną muszę z tym żyć [emoji17] Ale za półtora miesiąca mam kontrolne badanie i wizytę i może będzie jakaś nadzieja na zrobienie czegoś z tym fantem [emoji6]

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Honcia, gdzie się podziewasz? [emoji137]

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Marysia zaczęła dziś używać paluszka do pokazywania różnych rzeczy, np. kotka w książeczce [emoji7] Wcześniej "pokazywała" tylko wzrokiem, a dziś ten paluszek w akcji mnie rozczulił [emoji7]
O kurde, to faktycznie nie możesz jeździć. Chociaż lepiej widzieć dwa auta z boku zamiast jednego niż nie widzieć go w ogóle

U nas już dosyć długo paluszek jest non stop w gotowości i tylko wskazuje co się da i czeka na jakiś odzew. Nawet się już nauczył w nosie dłubać

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku. Ja chora, Spoko trudno. Franek chory. No kiepsko, ale damy radę. Ale jak tz choruje to już Armagedon.

Właśnie pedzilam z Frankiem do apteki bo już 39,9 stopni. Ehh no ja nie wiem jak funkcjonować z chorym facetem.

Ja już się czuje dobrze, tylko jeszcze przez nos mówię ;
Franek zachowuje się normalnie tylko gil leci od czasu do czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyrazy współczucia. Mój tz przy takiej gorączce chyba by się już z nami żegnał
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując