Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-22, 07:30   #4605
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja przeceny oglądam teraz wyłącznie online. Ale i tak uważam, że inne wydatki mają teraz priorytet. Tym bardziej, że pilnuję budżetu bo warto mieć oszczędności. Szczególnie teraz, nie wiadomo ile to jeszcze potrwa i co się wydarzy. Fakt, czasem się idzie do sklepu po konkretny produkt z przyzywczajenia, ale obecna sytuacja to zmienia. Ja dziś kupiłam płyn do higieny intymnej inny niż kupuję zazwyczaj. I jest całkiem ok. Mój świat się nie zawalił i chyba zapłaciłam nawet mniej niż wydaję na ten produkt zazwyczaj.
Ja szczerze mówiąc wolę iść do sklepu i kupić niż zamawiać on-line, bo: ktoś to musi spakować, ktoś przywieźć, ja muszę odebrać. Tak naprawdę chyba to dłuższa droga niż szybkie kupno potrzebnych produktów w sklepie.

Oczywiście, ja nie mówię nikomu, że robi źle, bo tak naprawdę nie wiem, badań nie ma na to Uważam, że każde ograniczenie swoich przyzwyczajeń i przestrzeganie higieny jest ok pod warunkiem, że zrobi to KAŻDY.

(Miałam np. ochotę zaszaleć internetowo na zakupach w MAC i Douglasie, ale stwierdziłam, że się obędę, a nie są to małe sklepiki, nie stracą na tym. Z tym, że uważam, że gros ludzi nie miało takich skrupułów, bo PROMOCJA ...)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora