Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-11, 12:58   #34
nathaliex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Exclamation Środki odchudzające - skuteczne ???? (SOS!)

Wszędzie można się natknąć na reklamy tabletek, pigułek, kapsułek, syropów odchudzająch czy wspomagających odchudzanie, szczególnie teraz wiosną. Np. parę dni temu w gazecie "Claudia" natknęłam się na obszerną reklamę syropu AosaFit (niby) z alg i roślin. Były tam różne kuracje, ja się zainteresowałam normalną, obiecującą zrzucenie do 10kg w 2 tygodnie. Za 79 zł + 19zł (koszt przeszyłki). Razem 98 zł! Próbowałam już jednak tylu rzeczy, że naprawdę z desperacji chciałam już zadzwonić i zamówić. Ale najpierw wpisałam w googlach: "aosafit", i pokazało mi się kilka stron z forum gdzie ludzie wypowiedzieli się na temat tego "cudu". Stosowali kilka tygodni i nic! Kasa przepadła bo mimo że w artykule reklamującym obiecują zwrot pieniędzy w razie braku efektów, forsa nie zwrócona.
Nie można więc wierzyć we wszelkie *****oły obiecujące smukłą sylwetkę bez żadnego wysiłku w parę tygodni - zbyt piękne by było realne! Ale czy są jakieś środki wspomagające spadek wagi, godne polecenia i zaufania??
POMÓŻCIE!!!
nathaliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując