Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy - watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-22, 07:16   #15
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy

Coś więcej ?
Hmmm tipsy skracamy zawsze (no chyba , że klientka zażyczy sobie dłuuuugie ) i nie ważne, czy są to tipsy french, clear czy mleczne czy zdobione. Matowimy i nakładamy żel, akryl .
Pamiętać należy również , że tipsa musimy IDEALNIE dopasować do paznokcia a to czasami jest trudne, bo paznokcie są różnych kształtów , szerokie, trapezowate , czasami zdeformowane Np do szerokiej płytki ja polecam formę - tipsy nienaturalnie zwężają płytkę. One są naprawde dobre ale do ładnych np migdałowych pazurków.

Nie wiem co więcej mogłabym Ci napisać .
Pozdrawiam.


EDIT już wiem Omówię krótko przykłady , bo chyba o to chodziło

Tipsy z progiem - na początek przygody pazurkowej w sam raz Jak masz trudności z usmiechem te tipsiki ułatwią pracę.
Tipsy bez kieszonki - (wynalazek Toma Holcomba ) naklejamy je troszeczkę inaczej niż zwykłe tipsy z kieszonką . " Od góry " znaczy się No w odwrotnym kierunku niż z kieszonką . Miejsce przyklejenia tipsa nie jest uwarunkowane kieszonką więc kleimy na takiej wysokości jaka nam odpowiada najabrdziej . - jeejku sorry ale nie wiem jak to napisać
Tipsy z małą kieszonką - do paznokci szerokich i problematycznych oraz obgryzionych.
O to tak w skrócie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując