Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-06, 00:06   #33
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Dziewczyny- ciemnobrązowe plamienie mogę uznać jako krwawienie z odstawienia? Trochę zaczynam świrować, bo tabletki biorę już 4 lata i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby w dzień planowanego krwawienia zamiast krwi był brunatny śluz. :/ Tabletki oczywiście wszystkie brałam, tydzień temu uprawiałam seks, podczas którego chłopak mnie mocno zadrapał i tez plamiłam dwa dni i przestało. I teraz takie cuda. :/
Masz sytuację bardzo podobną do mojej. Pisałam o tym w poprzedniej części wątku. Pocieszę Cię, według wielu źródeł internetowych, dziewczyn tutaj, a nawet ulotki (jeśli brałaś prawidłowo wszystkie bez opóźnień, leków etc) może się zdarzyć że nie będziesz miała typowego krwawienia, tylko własnie plamienie, lub w ogóle będzie 'czysto'. Ogólnie nie podam już źródła, ale gdzieś czytałam, że nasze krwawienie to tylko wymysł farmaceutów, żebyśmy były spokojniejsze, a z medycznego punktu widzenia mogłybyśmy nie krwawić już nigdy podczas brania tabletek. Pocieszę Cie jeszcze bardziej, po nastraszeniu przez ginekologa zrobiłam test ciążowy, wynik negatywny. Później już 2 krwawienia całkiem normalne miałam. Więc głowa do góry
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując