Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-28, 19:16   #11
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Witam Bukowinko fajnie widzieć znów jakieś Twoje prace po pierwsze, gratuluję tej belferskiej posadki, należała się po drugie, muszę Cię poinformować że niestety Gamegirl już się nie pokazuje, bo ma bana.. szkoda, bardzo szkoda a po trzecie, ja również wypowiem się co do tego "Młodego pokolenia MM" co prawda to prawda, skład bardzo się zmienił od czasu kiedy zaczęłam tu zaglądać, a było to daaawno dawno temu, jeszcze za czasów czynnego udziału w tworzeniu forum takich znakomitości jak Agabil, Daisy23 lub Ciebie jeszcze doskonale pamiętam jak nie chciałaś skomentować mojego piewszego makijażu, oo Ty niedobra teraz raczej prym wiodą nowe twarze, ale jak już (przeraszam za określenie ) "forumowe wyjadaczki" coś wrzucą to oczywiście wszystkie się bardzo cieszymy, podziwiamy i doceniamy cóż, wszystko się kiedyś kończy, smutne ale prawdziwe pozostaje nam tylko miło wspominać "jak to drzewiej bywało", przypominać sobie Wasze wspaniałe dzieła i obserwować nowe talenty noo, kończę, co by się nie rozpisać za bardzo (wiem, za dużo, ale tak już mam, że lubię się rozpisywać ) jestem straszliwie ciekawa cóż to za tajemniczy psssssyt a makijaż oczywiście pierwsza klasa, no ale czegóż by innego spodziewać się od belfra... pozdrawiam cieplutko, buziaki
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując