Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Arytmia albo nie wiadomo co
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-28, 15:58   #1
Dahlija
Przyczajenie

Arytmia albo nie wiadomo co

​M​am problem, liczę, że może ktoś miał coś podobnego i coś mi podpowie. Chodzi ​z​o​chroniczną tachykardią (ponad 100 uderzeń na minutę, czasem nawet ponad 200). Miałam badanie EPS dwa razy, niestety nie skierowano mnie na ablację. Kardiolog powiedział, ​ż​e nie jest to sprawa kardiologiczna, ale nie wie co. Ciśnienie mam w normie. Byłam u endokrynologa, te​ż​​ bez skutku. Cały czas odczuwam zmęczenie, znużenie, każdy, nawet niewielki wysiłek fizyczny mnie męczy.​ Coraz częściej zdarza mi się, że jestem opuchnięta (twarz, palce, nogi) i też tylko usłyszałam, że to ani wina hormonów, ani krążenia, ani niczego chyba. Ciągle ma zimne, lodowate wręcz stopy i dłonie. ​ ​Mam objawy alergii (wodnisty katar, kicham, łzawią mi oczy) w testach nic nie wyszło- alergolog powiedział, że czasem alergia nie wychodzi w badaniach, tylko leki na to nie pomagają. Wszyscy mi tylko mówią, żeby poszła do lekarza, bo to niemożliwe i nienormalne, że tak sapię przy żadnym wysiłku. lekarze natomiast jako, że niczego nie potrafią stwierdzić, to mówią, że to na tle nerwowym. A ja do psychiatry chadzam już tak z 10 lat, przerobiłam różne leki , ale to raczej nie tu albo nie tylko tu leży problem. Trwa to już ​wiele lat. Nie wiem do jakiego mam iść jeszcze lekarza ani jakie badania zrobić. Chyba już tylko jakiś szaman pozostaje. ​W ciągu ostatnich kilku lat przytyłam, bo miałam kiedyś niedowagę. Nie jestem na diecie​​, wprawdzie nie uprawiam wyczynowo sportu, ale staram się ćwiczyć. ​Mam 33 lata.
Oprócz tego mam endometriozę​ (mam założoną Mirenę)​ i klasyczną migrenę (doraźnie biorę tylko leki przeciwbólowe).
Miałam wykonane badanie: morfologia, glukoza, elektrolity, wit. D3, 5-HIAA i katecholaminy w DZM, kortykosteroidy, kortyzol, TSH, FT4, kreatynina, wapń, mocznik - wszystko w normie. Echo serca, MR głowy​, doppler​ w porządku.​ Miałam założony holter przez tydzień (pokazał mnóstwo takich napadów tachykardii) - na co lekarz ostatnio stwierdził, że może holter był zepsuty...​Byłam u naprawdę wielu lekarzy, z kilku szpitali - jedni twierdzą, że problem jest, ale nie wiedzą co z tym zrobić, a inni, że nerwica, której psychiatrzy nie stwierdzili. Ja już naprawdę nie mam na to siły.
​Mam niski poziom wit. B12, ale w granicach normy.
Może ktoś ma jakiś jak​is pomysł​.
Dahlija jest offline   Odpowiedz cytując