Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to zrobić,aby wiecznie nie być na diecie i nie tyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 07:56   #14
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak to zrobić,aby wiecznie nie być na diecie i nie tyć?

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Niestety nie pracuję zawodowo,bo do tej pory zajmowałam się dzieckiem.a przy moim synku muszę mieć oczy dookoła głowy.Nie mogę spokojnie obrać ziemniaka,aby nie patrzeć co on wyprawia
Kwestia mojego śniadania tez jest ostro naciągnięta,bo czasami jem,a czasami nie jem i tylko obiad jem.Podjadam z reguły chlebek ryżowy wieczorami.
Śniadania jem tylko tak na 100% w weekendy,jak wszyscy możemy spokojnie zasiąść do stołu.Wtedy mój mąż nie jest w pracy i pomaga mi w opiece nad dzieckiem.Dzień wygląda zupełnie inaczej.
A w ciągu tygodnia to on pracuje od 6-19,albo chodzi na nocki od 19-7 a w dzień śpi.Ja zaczynam dzień o 7:30 na pełnych obrotach a w kole 17 jestem już tak padnięta,że szok.Czasami usypiam na kanapie.Po 19 jak synek idzie spać mam czas dla siebie w końcu!!!!A jak sama widzisz,jest godzina 22;50 a ja jeszcze nie śpię,bo już mi senność przeszła.
Synka do niani daję od niedawna także i tak nie jest u niej długo.
Dlatego ten wątek.Chcę i muszę coś zmienić bo inaczej w końcu zfisiuję.
A najlepsze jest to,że pomimo mojego takiego jedzenia waga wcale nie spada.
Postanowiłam sobie,że zacznę gotować zdrowiej i z tego miejsca dziękuję za stronki www na pewno zobaczę co tam jest.
Zacznę jeść śniadania i przesunę porę obiadu na 14:30 abym mogła zjeść jeszcze kolację.
A wieczorem poćwiczę na stepperze,albo coś innego poćwiczę.
No bo ile można prowadzić taki tryb życia??

Dlatego też jestem bardzo wdzięczna za wszystkie rady i propozycje.Myślę,że nie jednej wizażance mogą się przydać.Mnie na pewno

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Znalazłam na forum przepisy South Beach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=south+beach


Jak dla mnie rewelacja!!!!

Serdeczne dzięki ,bardzo mi pomogłaś : jupi:.Na mur beton będę korzystała.Ale się cieszę,że coś takiego znalazłam
hm, hm, i jeszcze raz hm

to ja może od początku, żeby nie było, że się mądrzę nie mając pojęcia o czym mówię
mam dwójkę dzieci, i zakres obowiązków podobny jak u Ciebie tyle, że podwójny
syna wożę do przedszkola, córka jest ze mną w domu
mam czas na śniadanie, II śniadanie, gotowanie obiadu, pranie, prasowanie, czytanie wizażu, wyszukiwanie przepisów
Ola do spokojnych dzieci nie należy i tez trzeba mieć oczy dookoła głowy - grunt to organizacja

może zmiany zaczniesz od wprowadzenia śniadania i to porządnego - to podstawa, bez tego się nie da
napisałaś, że pomimo takiego jedzenia waga nie spada a ja Ci powiem że Z POWODU TAKIEGO JEDZENIA nie spada
masz zwolniony metabolizm, bo karmisz swoje ciało 1-2 razy dziennie i to niezbyt zdrowymi rzeczami więc ono magazynuje co tylko dostanie

oprócz przepisów SB jest także cały wątek
dziewczyn w Twojej sytuacji jest tam kilka, poczytaj, nie musisz od razu przechodzić na SB ale wiedzę poszerzyć warto
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując