Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-26, 08:36   #4801
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malalalaa Pokaż wiadomość
Nie znalazłam niestety odpowiedzi na forum na moje pytanie a strasznie się martwię. Krążek miałam włożyć w niedziele o 22 (tj24.03) a przypomniałam sobie dopiero dzis i włożyłam o 8 rano (tj 25.03).

Czyli okolo 10 godzin spóźnienia.

Czy krążek dalej działa? Dodam ze kochałam się z mężem 23.03 w sobotę z finałem w środku. Mogę zajść w ciąże? Powinnam udać się do lekarza? Miała któraś z was taka sytuacje ?

I czy krążek mam wyjąc jak zwykle w niedziele czy już w poniedziałek?

Przepraszam ze w odpowiedzi pisze, ale nie mam tutaj miejsca na napisanie w wątku nie wiem dlaczego.
Ja bym na wszelki wypadek stosowała prezerwatywę przez kolejne 7 dni. Też nigdzie się nie doszukałam, jakie opóźnienie może być przy zakładaniu krążka, więc zawsze tego pilnuję (ustawiam przypomnienie w telefonie)
Z sobotnim stosunkiem już nic nie zrobisz teraz, więc ewentualnie możesz po jakimś czasie (min. 14 dni od tamtego stosunku) wykonać test dla pewności.

Krążek możesz wyjąć już chyba w niedzielę, jeśli zależy Ci na utrzymaniu starego trybu. Myślę, że nie zrobi różnicy wyjęcie go o 1 dzień wcześniej, tylko musisz pamiętać, by zalożyć nowy w niedzielę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora