Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo? Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-21, 07:51   #5
TeczaNaPatyku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 146
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Odpowiadając na wasze pytania to tak zauważyłam bardzo dużą zmianę. Oprócz tego, że schudłam 25 kilogramów (dzisiaj ważę 50) to wreszcie uregulowałam cukier (miałam zadatki na cukrzycę), spadł cholesterol, przestałam mieć takie huśtawki nastrojów, które pewnie były powiązane ze skokami cukru. Oprócz tego miałam bardzo duże problemy ogólnie ze zdrowiem. Pomimo badań nikt nigdy nie wyjaśnił skąd mnie boli niemal całe ciało (głowa, żołądek, nogi!). Ja sama nie wiem czy to aby na pewno była wina tego, co jem, ale chyba tak skoro dzisiaj już nie chodzę niemal codziennie z bólem, a jak coś boli to rzadko i w zupełnie normalny sposób (np. uderzenie się czy nagły ból głowy z powodu nagłej zmiany pogody). No i przede wszystkim poczułam, że odsapnął mój kręgosłup, bo nie dźwigam do domu masy niepotrzebnego jedzenia, wróć produktów, które nie nadają się do jedzenia, a tylko kilka/kilkanaście naprawdę potrzebnych rzeczy. A od kiedy jeszcze nie piję wody z butelki tylko mam filtr w domu to już jest w ogóle lekko i przyjemnie. I wbrew pozorom to nie jest wszystko takie pracochłonne. Chleb piekę razem z bułkami aby zaoszczędzić czasu, a samo przygotowanie to kilkanaście minut, a pieczenie to wiadomo dzieje się samo. Parowar to też super sprawa, bo są piętra, więc łatwo, szybko i przyjemnie. Nawet zamieniłam w trakcie remontu kuchenkę 4 palnikową na 2 palnikową, bo nie potrzeba mi było tylu palników, od razu mam mniej mycia i szorowania. I więcej miejsca.
TeczaNaPatyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując