Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-04, 14:05   #3982
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ja bym się w tysiaku nie zamknęła. Ogarniałam niedawno meble do wynajmowanego domu i sam materac do łóżka to większy koszt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Materac przewożę.

A jakbym nie mogła przewieźć to cóż - w Jysku są za stówę, ujdą na jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
A ja właśnie pokupowałam parę rzeczy, zamiast się kłócić z właścicielem i teraz mam jak znalazł na własne mieszkanie. Kupno jednej rzeczy raz na jakiś czas to nie był problem, a przy nowym mieszkaniu kasa idzie jak woda i każda suma to za mało [emoji6]
Nooooo...

Ja takie pierdółki jak dywanik, kosz na śmieci, ociekacz do naczyń zawsze zostawiałam (zwykle wyprowadzałam się jak mieszkaliśmy w parę osób, nie widziałam sensu zabierać im dywanika, który kupiłam, który może mi do nowego mieszkania kompletnie nie pasować).

I kupowanie nowych to zawsze były szalone kwoty, których się nikt nie spodziewał.

Każdą pierdołę trzeba kupić, sztućce, garnek, patelnię, to się w ogóle nie wydaje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując