Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o radę
Wątek: Proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-20, 08:18   #7
Liliana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o radę

Teraz po prostu wydaje mi się ze go tylko wyreczylam ze z nim zerwałam. Jakby czekał na to ze ja w końcu nie wytrzymam i ze ja to zrobię żeby nie mieć wyrzutów ze to on to zrobił. Wydaje mi się ze jest to świeża sprawa i każdy po rozstaniu ma cicha nadzieje ze druga strona coś przemyśli. Natomiast ja zdaje sobie z tego sprawę i prawda jest brutalna ze po prostu stwierdził ze inne życie mu odpowiada niż ze mną i tyle. Tylko zastanawia mnie fakt jak tak po prostu można olać temat? Wiem ze czas przemija ale spędziliśmy tyle chwil ciężkich i pięknych a czuje się jakbym mu zrobiła tylko przysługę . Tak uważam ze jestem bardzo uczuciowa osoba i tu jest pies pogrzebany ja będę płakać w poduszkę a on się dobrze bawić z kolegami Mam nadzieje ze szybko się pozbieram na dzień dzisiejszy nie widzę sensu wszystkie moje plany poszły w niepamięć. Tak samo nie wyobrażam sobie z kimś innym budować cokolwiek ale mimo wszystko bardzo Wam dziękuje za cenne porady

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Dodam jeszcze ze moja mądra mama napisała do niego bo do mnie się dodzwonić nie mogła w któryś tam dzień. Od słowa do słowa napisał jej ze mamy „małe” problemy miedzy sobą i ze ciężki temat niestety. Wiem , ze to dziecinada ale dla mnie zdjęcia to świętość pamiątki po prostu i on doskonale o tym wie.. cały portal społecznościowy u niego jest zasypany naszymi zdjęciami a on jakby nadal je ma jakby się nic miedzy nami nie wydarzyło..
Liliana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując