Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-05, 16:56   #4545
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
witaj laktoza

ja dzisiaj też zrobiłam 7km, ale w czasie 54min, więc w sumie podobnie. a wcześniej 3 dni nie biegałam niestety, babski czas

biegasz tylko od września, czy wcześniej też coś biegałaś?
Od początku września, wczoraj to był mój 11 bieg. Właśnie apropo babskiego czasu to ja też byłam w trakcie i biegałam dwa dni z rzędu w sobotę i niedzielę moja historia biegowa jest skromna w 2017 biegałam 2 razy, a w 2016 może z 4 wg historii na Endomondo dlatego jestem dumna z dystansu poza tym chodziłam dość regularnie na fitness i siłownia do lutego kiedy skręciłam nogę i nie mogłam się z tego wyleczyć bardzo długo. W połowie sierpnia wróciłam do ruszania się bo rozstałam się z chłopakiem i musiałam robić coś żeby nie myśleć za dużo. Jeździłam na rowerze ale jednak bieganie to lepszy wycisk w krótszym czasie. A Ty jak długo biegasz? Robisz już takie dystanse regularnie?
Cytat:
Napisane przez kina_drim Pokaż wiadomość
To życzę zdrówka [emoji4] ja dzisiaj 6,3km. Czyli ciągle bardzo podobne wyniki. Myślę, że na spokojnie mogłabym wskoczyć do 10, tylko ciężko po 22 znaleźć trasę idealnie oświetloną i całkowicie bezpieczną[emoji847] więc trzeba to w dni pracujące ograniczyć do 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam problem, dlatego najczesciej biegam w weekend bo mogę wyjść rano na biegać po lesie albo jakis polach, wieczorem boje się w ciemnościach. U mnie tez jest straszny smog...

Wczoraj zamówiłam słuchawki dla biegaczy Bluetooth, będzie motywacja żeby przetestować

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora