Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja córka pali papierosy a ma ledwo 17 lat :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-16, 20:35   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Moja córka pali papierosy a ma ledwo 17 lat :(

Cytat:
Napisane przez maria211 Pokaż wiadomość

Nie musisz mi tłumaczyć, że nie mam na nią wpływu, wiem to od wczoraj.

Lisbeth- Po co 17latce prywatność? To jest dziecko. Po co jej imprezy? No wytłumacz mi. Czego ona potrzebuje poza pieniędzmi i domem? Niczego. Kto sobie ubzdurał, że jakieś gówniary mają szlajać się po imprezach i spotykać z facetami?
Ależ mnie korci (mimo, że pewna jestem trollowania)

A pomyśl sobie, matko nieszczęsna, że twoja córka zapewne onanizuje się pod kołdrą

Nikt nie jest w stanie całkowicie kontrolować drugiej osoby. Zwyczajnie, to nierealne. Powiedz, po co tobie prywatność? skoro zbędna 17latce, to może każesz jej sikać przy drzwiach otwartych i tak też brać prysznic, pokazywać, jakie książki czyta (bo nie daj Bóg - Pamiętnik narkomanki czy Greya podczytuje ), na jakie strony w necie wchodzi (bo wg mnie 17latka powinna już mieć wiedzę, że pewne zachowania w Sieci są nieodpowiednie/niebezpieczne i nie kontrolowałabym) i tak dalej.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maria211 Pokaż wiadomość
Ja jestem dojrzałą kobietą, zarabiam pieniądze. Ona jest dzieckiem.

Prawdopodobnie nic nie zmieni jej pełnoletność, ale chciałam mieć świadomość, że dopóki w świetle prawa jest dzieckiem, to próbowałam z niej zrobić porządną osobę. No nie udało się.

Powiedz mi szczerze, po co te wszystkie gówniary tak pchają się do tego wszystkiego? Po co te imprezy, jakby nie można było tego robić na studiach? Dlaczego nie mogą pokornie wyczekać dopóki mieszkają z rodzicami i są dziećmi? Wszystko przez nieodpowiedzialnych rodziców, którzy próbują się przyjaźnić z dziećmi. Ok, ja popełniłam porażkę wychowawczą, ale wiem, że zrobiłam wszystko żeby było dobrze.
gdyby nie to, że nie chcę bana, to ja bym ci pojechała za te teksty o córce. Wstyd - wstyd dla niej mieć matkę, która publicznie o dziecku pisze "gówniara", "nietrafiona inwestycja".
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując