Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-19, 18:01   #2397
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
moje włosy osiągnęły długość do pasa - bez 5 cm.
nigdy takich długich nie miałam lol


ciekawa jestem jak będzie po ciąży bo na razie good hair day jest cały czas jolo

Moja siostra ma bardzo grube i bardzo gęste włosy z natury, po ciąży tak jej lecą, że ma już zakola i widać prześwity(w przeciwieństwie do końca tego wypadania), a wiosną ma swój ślub.

Jak jej czasami pomagam w modelowaniu to wyciągamy całe szczotki, zwłaszcza, że ma włosy do pasa.


Mi bardzo długie włosy do pasa podobają się, ale u innych. Przy mojej figurze(bo kula też figura, podobno doskonała z matematycznego punktu widzenia) nie wiem czy dobrze by to wyglądało

Ale przestało mi zależeć, nie robię już nic na siłę tylko pozwalam im sobie żyć po swojemu. Dbam, nawet olejuję i smaruję końcówki serum, ale nie mam już parcia na jak największy przyrost. Nie mogę się doczekać aż wykończę Navratnę-owszem, widać efekty i wysyp bejbików, ale mam dosyć tego kamforowo-mentolowego zapachu.
Końcówki mam w dobrym stanie. Niby powinnam je wyrównać po krzywym podcięciu w domowych warunkach, ale wmawiam sobie, że to dodaje im takiego naturalnego uroku
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując