Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 08:31   #1988
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale. Mnie też męczy karmienie, zwłaszcza że bolała mnie prawa pierś a teraz już bolą obie Nie pomaga Maltan, muszle laktacyjne wyrzuciłam po pierwszym użyciu bo było jeszcze gorzej. Wtedy z prawej odciągnęłam pokarm i dałam Szymkowi z butelki. Matko Święta, jakie to było piękne [emoji1] Aż pozazdrościłam kobietom, które nie mogą karmić piersią i karmią z butelki. To jest wygoda, bo nic nie boli, nie jest się uwiązaną w domu [emoji14] Ale skoro pierś jest najlepsza dla dziecka to nie chcę tak szybko rezygnować, myślę że miałabym to sobie za złe...

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

A gdzie rodziłaś? Jestem ciekawa, bo jesteśmy z tego samego miasta

Ja Szymka chciałam rodzić w Raszei, ale nie było miejsca i urodziłam w św. Rodzinie [emoji6]

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Oj jednorazowo spoko, ale na dłuższą metę..? Mycie, wypażanie tych butelek. W nocy karmisz po kilka razy, czasem trzeba podgrzewać, a idź!!!! Nie ma że weźmiesz dziecko do łóżka i na półśpiąco nakarmisz. Jeszcze za to płacisz. No ja zbyt leniwa jestem na mm[emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując