Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 18:47   #4888
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
to i ja sie tu poradze bo juz swiruje. Ostatni okres miałam 19 listopada, a 21 wspolzylam. Bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Okres mam ubogi i byla to juz koncowka. W zwiazku z tym, ze to bym moj pierwszy przerywany stosunek strasznie schizuje i dzis rano zrobilam test- AMIL strumieniowy. Najpierw jjedna wyrazna kreska, pozniej druga blada ktora utrzymala sie ok 3 min i znowu byla jedna. I nie wiem co myslec, okres powinnam miec za tydzien w niedziele[18 grud.] ale nie wiem co robic, co znaczyla ta chwilowa druga kreska. miala ktoras z was taki przypadek?jak oceniacie ta syt,?
po 1. jak dla mnie stosunek przerywany nie jesteś żadną formą antykoncepcji po 2. zrób jutro kolejny test i zobaczysz a po 3. teoretycznie do zapłodnienia dość mogło bo mimo, że nie było wytrysku to z penisa wydzielają się jakieś "płyny" z zawartością plemników, natomiast praktycznie nie mi tu oceniać a po 4 i ostatnie - to myślę, że jak chcecie się kochać bez prezerwatywy i nie mieć jeszcze małych bobasków biegających po domu to chociaż zabezpieczaj się tabletkami - zawsze coś.
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora