Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-23, 11:25   #3854
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Takie tam przemyślenia przy sobocie- jakoś nigdy nie było mi po drodze z amilie, a to głównie dlatego, że w złe odcienie celowałam. Chciałabym jeszcze raz spróbować, ale nie mam pojęcia co brać.
Noszę następujące kolory:
Pixie- Dew Kiss i Creamy Natural (w tym drugim wyglądam bardziej zdrowo).
Neauty- Golden Light
Ecolore: Golden 2/3 (chociaż mam wrażenie, że jakby oksydowały i robiły się pomarańczowe... to chyba najmniej lubiany przeze mnie podkład)
Annabelle Minerals: Golden Fair.
Earthnicity- moonlight.

Celować w cashemere, golden fair, sesame? Ten ostatni jest chyba bardzo żółty?

Dalej szukasz odpowiedniego podkładu? Czy tak po prostu chcesz sobie przetestować?A mogłabyś napisać jaką formułę ma ten podkład?

Bardziej suchą czy kremową? bo już nie chce mi się internetu wertować pod tym względem.



Ja też jeszcze nie testowałam podkładu z Amilie, nawet nigdy nie miałam próbki, ale jak u Ciebie testy się sprawdza, to może poczuję się zachęcona



Ostatnio mam powroty do przeszłości i testuję podkłady, które sobie leżą. No i odkopałam z Clare (nie Clare blanc), które kolorystycznie bardzo zbliżone są do Warm Peach z LL i bardzo fajnie mi się je nosi. Potestowałam jeszcze raz z Uogi i mimo, że formuła fajna , to jednak 631 jest po prostu za jasny i wyglądam trupio. No i z Neauty, ale tutaj podkład wygląda źle.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując