Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub.
Wątek: Ślub.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-23, 17:16   #29
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: rodzice nie przyjdą na nasz ślub

Cytat:
Napisane przez zajaczyca Pokaż wiadomość
Może źle to napisałam. Nie spodziewaliśmy się ze kiedykolwiek usłyszmy takie warunki. Do tej pory wszystko było jak w każdej normalnej rodzinie z jakimiś wiadomo odstępstwami. Nie wiemy czego się spodziewać jak powiemy że nie zapraszamy sąsiadów, że to przemyśleliśmy. Mój tż się martwi że jeśli się do mnie przeprowadzi rodzice nastawia rodzeństwo przeciwko niemu, nie zakładamy że tak będzie ale obstawiamy najgorsze opcje.
Tak zwykle jest, że dopiero jakieś konkretne wydarzenia typu ślub, narodziny dziecka konfrontują z rzeczywistością. Wcześniej się nie wtrącali, bo nie mieli do czego za bardzo, a on nie musiał stawać po twojej stronie. Z czasem takich sytuacji będzie raczej coraz więcej, a nie coraz mniej, zwłaszcza jak nie umie wyznaczyć granic.

A w najczarniejszym scenariuszu co niby ta rodzina ma mu zrobić za niezaproszenie sąsiadów? Jeśli ma większość udziałów w firmie to nie tak łatwo będzie im się go pozbyć. Jeśli go kochają to również nie zerwą kontaktu od tak. A jeśli nie kochają to na kij mu taka rodzina? Niech myśli o swojej, tej co ma ją stworzyć z tobą. To ona powinna być dla niego priorytetem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora