Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-23, 12:42   #2774
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak a propos dotykania twarzy. Na którymś wątku ktoś pisał, że dotykamy twarzy średnio 4 razy w ciągu godziny - hmm, to ja chyba 4 razy ale w ciągu minuty... Właśnie sobie uświadomiłam, że w pracy jak siedzę przy kompie i coś czytam albo intensywnie myślę, to non stop coś majstruję przy twarzy albo przy ustach. I to nieświadomie.

Ja sobie uswiadomilam (i oduczylam sie) dotykania czegokolwiek, podczas pracy na farmie a potem/teraz w szpitalu weterynaryjnym. Zadziwiajace jak szybko sie czlowiek idzwyczaja, gdy ma rece umazane czyms, czego nie chcesz miec na twarzy [emoji85][emoji90]

Moj problem pierwszego swiata, to ze po ciazy nie mam sie w co ubrac, tylko za duze legginsy i dresy (ciazowe), a na zakupy isc nie ma jak (nawet jesli dotre do supermarketu, nie chce szukac i przymierzac spodni, bo to nie jest przeciez produkt pierwszej potrzeby) [emoji2368]
Z drugiej strony skoro nigdzie nie wychodze, to czy potrzebuje innych/nowych ubran...?
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora