Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-05, 08:46   #3422
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Tak, już praktycznie nic nie boli, muszę uważać, żeby się nie zapomnieć i przypadkiem nie podnieść czegoś ciężkiego Śmigam już sobie do roboty rowerkiem bez żadnego problemu. Po 10 dniach odkleiłam cały opatrunek, cięcie wygląda bardzo ładnie, o wiele lepiej niż po operacji Sutki wciąż są krzywo, ale już z tym się muszę pogodzić, wynika to chyba z asymetrii mojej klatki piersiowej, więc bez stanika sobie nie polatam... No trudno, i tak jestem zadowolona, że mam cycki, teraz przynajmniej dekolt jest równo (choć z pełną pewnością ocenię to dopiero za miesiąc), więc z takim stanem rzeczy już jestem w stanie się pogodzić

A jak u Ciebie?

W ogóle te piersi mam tak mega blisko siebie, że chyba bliżej się nie da i mam rowek w jakimkolwiek byle staniku, nie wiem czy to dobrze... Dzisiaj miałam pierwszy koszmar na temat moich żelków.. że zrobiła mi się symmastia, wszystko się połączyło na środku, no masakra jakaś Nigdy jeszcze snów o powikłaniach nie miałam...
Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko ok i ze wrocilas juz do sprawnosci. Snami bym sie nie przejmowala czasem snia nam sie nasze obawy. A jak to w snach bywa wszystko jest wyolbrzymione a czasami straszne. A jesli moge Cie pocieszyc to ze snami czesto jest na odwrot.
U mnie juz tez ok, wczoraj bylam pierwszy raz na zumbie treningi zaczelam juz wczesniej. Takze spoko, bo to nic nie robienie doprowadzalo mnie do szalu. Zaczynam juz tez spac w innych pozycjach niz tylko na plecach Ogolnie to tez sie ciesze ze mam cycki i ze sa one jedre i sterczace. Tak sie ciesze, ze chodze i kupuje bluzki bez plecow (w grudniu) Ostatnio zakupilam swoj pierwszy stanik bez push up i bylam mega podjarana a no i mega radosc kiedy mierzac stanik poprosilam o rozmiar D bo C okazal sie za maly
Pozdrawiam
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora